اسموتی میوه های تابستانه کفیر

Follow us on Telegram!
با پیوستن به کانال تلگرام؛ از آخرین اطلاعات و دستور تهیه غذاهای خوشمزه و سلامتی بخش با خبر شوید.

در گوشی موبایلتان این لینک را بفشارید:   telegram.me/kefirgrains   و در تلگرام  JOIN  را بزنید

اسموسی میوه های تابستانه کفیر

این اسموتی خوشمزه علاوه بر داشتن خواص کامل پروبیوتیک، سرشار از ریز مغذی ها، ویتامین C، پتاسیم، آنتی اکسیدان و فیبر می باشد، و به عنوان نوشیدنی صبحانه، روزی سرشار از سلامتی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. برای اینکه این اسموتی خوشمزه تر شود باید کفیر طبیعی و خانگی خود را تا جای ممکن به صورت شیرین تهیه نمائید، اینکه چطور می توان کفیر را شیرین تهیه کنید را در این لینک مطالعه نمائید.

مواد لازم برای تهیه اسموتی تابستانی کفیر برای دو نفر

  • یک عدد موز کامل رسیده
  • یک عدد سیب متوسط پوست کنده شده
  • حدود ۱۵ عدد توت فرنگی تازه متوسط رسیده
  • یک استکان کمپوت آناناس به همراه آب آن
  • نصف یک عدد کیوی رسیده
  • یک لیوان کفیر طبیعی خانگی شیرین

دستور تهیه اسموتی تابستانه کفیر

برای تهیه این اسموتی، باید کفیر را به صورت شیرین تهیه نمائید، برای تهیه کفیر شیرین، پس از اضافه کردن شیر تازه به قارچ کفیر، ظرف تخمیر را در یخچال قرار دهید و پس از ۲ تا ۳ روز کفیر را جدا نمائید، با تست مزه کفیر پس از ۲ روز مزه دلخواه خود را بدست خواهید آورد، اگر مزه قوی تری از کفیر را می پسندید، می توانید تا ۵ روز نیز آنرا در یخچال باقی بگذارید و سپس کفیر را جدا نمائید، حال که کفیر نسبتا شیرین خود را تهیه نمودید، کلیه مواد بالا را در مخلوط کن بریزید و خوب مخلوط نمائید، اگر دوست دارید میتوانید عسل نیز به محتویات آن اضافه نمائید. اسموتی تابستانی سرشار از خاصیت و سلامتی بخش شما آماده میل کردن می باشد.

در تهیه این اسموتی می توانید مواد را به سلیقه و طبع خود کم و زیاد و یا حذف نمائید. همچنین می توانید از تخیل و طبع خود کمک بگیرید و میوه های دیگری از جمله انواع بری، انبه و... را نیز به کار ببرید.

دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید