معجون زنجبیل، سیب و هویج با کفیر طبیعی

Follow us on Telegram!
با پیوستن به کانال تلگرام؛ از آخرین اطلاعات و دستور تهیه غذاهای خوشمزه و سلامتی بخش با خبر شوید.

در گوشی موبایلتان این لینک را بفشارید:   telegram.me/kefirgrains   و در تلگرام  JOIN  را بزنید

معجون کفیر طبیعی با زنجبیل تازه، سیب و هویج از اون دسته از دسرهایی می باشد که هم باعث سلامتی بدن ما خواهد شد و هم لذت خوردن یک غذای سالم و خوشمزه را برای شما به ارمغان خواهد آورد. این دسر بخصوص برای کسانی که با طبع سرد کفیر مشکل دارند بسیار مناسب می باشد.

این معجون طبیعی با سبزیجات و سیب سرشار از ویتامین، پروبیوتیک و آنزیم های سلامتی بخش می باشد که میل کردن روزانه آن به همه، به خصوص به افراد سالخورده و کودکان توصیه می شود تا با استفاده مداوم آن بدنی سالم را برای شما به ارمغان آورد.

موارد مورد نیاز برای سه لیوان از این معجون فوق العاده:

  • ۳ عدد سیب درسته تازه سبز یا قرمز با پوست
  • ۳ عدد هویج متوسط تازه
  • یک قطعه رنجبیل تازه به ابعاد حدود ۲ سانت در ۲ سانت، پوست کنده
  • ۲ لیوان کفیر طبیعی تازه

معجون کفیر طبیعی با زنجبیل تازه، سیب و هویج

طرز تهیه این معجون خوشمزه و سلامتی بخش:

پس از شستن سیب ها، زنجبیل و هویج ها، آنها را به قطعات ریز خرد نموده و به همرا کفیر طبیعی (طرز تهیه کفیر طبیعی را اینجا مطالعه نمائید.) داخل یک مخلط کن یا غذا ساز ریخته و کاملا هم بزنید تا کلیه مواد به هم افتاده و یکدست گردند. معجون فوق العاده ما آماده خوردن می باشد، این معجون را می توانید به تنهائی یا به عنوان دسر همراه با غذاهای اصلی خود میل نمائید.

بهتر است برای تهیه این معجون از سیب و هویج اورگانیک استفاده نمائید، اگر سیب و هویج شما ارگانیک نمی باشد بهتر است که آنها را پوست بکنید تا مواد سمی جذب شده در پوست آن ها را میل ننمائید، همچنین برای بهره بردن از خواص پروبیوتیک، این معجون باید با کفیر طبیعی خانگی تهیه گردد، علت را در این لینک مطالعه فرمائید .

با خوردن روزانه یک لیوان از این معجون مهمترین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز روزانه بدن شما تامین شده و بدن سلامت تری خواهید داشت.

دیدگاه‌ها

تخمیر آب هویج

سلام آیا میشود آب هویج را روی قارچ کفیر ریخت تا آن را تخمیر کند و پروبیوتیکدار شود

افزودن دیدگاه جدید