خوردن کفیر در زمان سرماخوردگی

Follow us on Telegram!
با پیوستن به کانال تلگرام؛ از آخرین اطلاعات و دستور تهیه غذاهای خوشمزه و سلامتی بخش با خبر شوید.

در گوشی موبایلتان این لینک را بفشارید:   telegram.me/kefirgrains   و در تلگرام  JOIN  را بزنید

باسلام

مدتی است که نوشیدنی کفیر رامصرف میکنم و همه توضیحات شما و موارد بهداشتی را رعایت میکنم ولی احساس میکنم در زمان سرماخوردگی مصرف کفیر باعث تشدید بیماری میشود برای فرد دیگری هم این اتفاق افتاده است ، خیلی نگرانم لطفا راهنماییم کنید 

باتشکر

در زمان سرماخوردگی به طور کلی مصرف لبنیات توصیه نمی گردد

به طور کلی بهتر است افرادی که سرما خورده اند از مصرف لبنیات پرهیز کنند و آن ها را مصرف نکنند پیشنهاد ما عدم مصرف لبنیات به خصوص کفیر در زمان دچار به سرما خوردگی و به طور کلی بیماری های با منشاء ویروسی می باشد. چون حتی می تواند موجب عود عفونت در بدن هم شود.

همانطور که میدانید کفیر سرشار از آنتی بیوتیک های طبیعی می باشد که باعث افزایش مقاومت بدن در زمان سلامتی و کاهش دوره نقاهت در زمان دچار به بیماری های با منشاء باکتریایی میگردد. اما متخصصان طب سنتی بر این باورند که  از آنجایی که علت سرماخوردگی ویروس ها هستند لذا مصرف آنتی بیوتیک ها تأثیری در درمان بیماری ندارند و حتی مصرف آن ها می تواند باعث طولانی شدن روند بهبودی شود.

سرماخوردگی

با سلام خدمت دوستان عزیز خیلی شنیدم که کفیر باعث بدتر شدن سرماخورگی میشه،ولی خوشبختانه یکی از بهترین درمانهای سرماخوردگی من همین دوغ کفیره. یعنی به محض اینکه سرما میخورم کافیه یک لیوان دوغ کفیر بخورم در کمتر از یک روز تمام اثار سرماخورگی از بین میره.

کفیر

مرسی .

افزودن دیدگاه جدید

فایل‌ها باید کوچکتر از ۵۱۲ KB باشند.
انواع فایل‌های مجاز: png gif jpg jpeg.
Images must be at least ۲۵۰x250 pixels.‎ Images larger than ۱۲۰۰x1600 pixels will be resized.‎