تاثیر دوغ کفیر روی فشارخون

Follow us on Telegram!
با پیوستن به کانال تلگرام؛ از آخرین اطلاعات و دستور تهیه غذاهای خوشمزه و سلامتی بخش با خبر شوید.

در گوشی موبایلتان این لینک را بفشارید:   telegram.me/kefirgrains   و در تلگرام  JOIN  را بزنید

با سلام آیا خوردن ودغ کفیر برای افرادی که فشار خون پایین دارند مفید است یا مضر . با تشکر

مصرف دوغ کفیر باعث بهبود عملکرد کلیه اجزاء بدن می گردد

مصرف دوغ کفیر باعث بهبود عملکرد کلیه اجزاء بدن می گردد، این بدین معناست که دوغ کفیر یک داروی شمیمیایی برای تاثیر بر یک قسمت بدن نیست، بلکه به جهت داشتن پروبیوتیک فراوان و ریز مغزی هایی متداول و خاصی که این پروبیوتیک ها در فرآیند تخمیر تولید می کنند، مصرف مداوم دوغ کفیر باعث بهبود عملکرد کلی بدن در دراز مدت می گردد.

پس فردی که به طور مداوم کفیر مصرف می کند، ارگانهای بدن او کار خود را به صورت صحیح تری انجام می دهند و دارای اجزاء بدنی سالم تر می باشد. مطالب بیشتر در مورد خواص کفیر و ریز مغذی های خاصی که در کفیر وجود دارد را در این لینک مطالعه فرمائید.

در مورد فشار خون این بدین معناست که کفیر، تاثیر مثبت در تنظیم فشار خون خواهد داشت، هر چند به خاطر پیچیدگی ها و شرایط بسیار متفاوت ارگان های مختلف بدن؛ شرایط زندگی، نوع خورد و خوراک، سن و میزان سلامتی هر فرد، میزان تاثیرات کفیر متفاوت خواهد بود.

البته یکی دیگر از مواردی که در تنظیم فشار خون نقش عمده ای دارد، کلسیم می باشد که به جهت اینکه کفیر طبیعی شیر دارای کلسیم فراوان و قابل جذب می باشد، کفیر تاثیر قابل لمسی در تنظیم فشار خون دارد.

به هر حال بهتر این است که در موارد خاص یا فشار خون های بسیار پائین از پزشک متخصص مشاوره بگیرید. و توجه داشته باشید که مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی دارد و استفاده از این مطالب نباید جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان گردد.

اثرات معجزه گر کفیر

من مدت دو ماه است از کفیر استفاده میکنم بعد از ۱۵روز اثرات معجزه گر کفیر را مشاده کردم بعد یک ماه نیروی سلامت جوانی را باز یافتم مبتلا به آرتروز زانو بودم بدون مسکن زندگی برم سخت بود، اما اکنون سلامت نسبی ام احیا شده و کاملا سرحال هستم ۶۰ ساله ام تا دو ماه پیش ازشدت درد زانو وضعف بدنی زمین گیر شده بودم احمدالله بسیار خوب شده ام و دو کیلو وزن کم کرده ام اکنون وزنم۹۲کیلو است کلا راضی ام از هزینه پزشکی راحت شده ام ولی فشار خونم ۲درجه افزایش یافته وقرص مصرفی فشار خون را دو برابهمرا نعناعر کده ام با اصلا نمک نمیخورم .

برای مقابه سرد مزاجی کفیر را مصرف میکنم لطفن در مورد افزایش فشار خونم راهنمایی فرمایید من با آنکه نیروی بدنی ام شدیدا خوب شده ولی از افزایش فشا ر خونم نگران هستم روزی یکعدد نور تریپتلین۱۰ مصرف می کردم الان به یک روز درمیان تقلیل یافته نهایتا در کل خیلی خیلی راضی ام واز زحمات شمابی نهایت ممنونم وبا جراءت تمام مصرف کفیر را برا عموم پیشنهاد میکنم البته من. روزانه بیش ار یک لیتر کفیر مصرف میکنم حتی بجای اب کفیر خانگی مینوشم

افزودن دیدگاه جدید

فایل‌ها باید کوچکتر از ۵۱۲ KB باشند.
انواع فایل‌های مجاز: png gif jpg jpeg.
Images must be at least ۲۵۰x250 pixels.‎ Images larger than ۱۲۰۰x1600 pixels will be resized.‎